Casea Cassiopeia Recenze zesilovače Casea Cassiopeia

Dobrý den.

Tak jsem včera strávil několik hodin v poslechovce p. Vrány a Šrolla poslechem Casea Cassiopeia a DAC Casea Lynx. Upřimně mohu říct, že nic lepšiho jsem zatím neslyšel. Ruzné hudební žánry jsme poslouchali asi 3 hodiny. Bez únavy, bez ostrosti a agresivity, zvuk jen fantastický plynul a bylo to jedním slovem nádherné.

Po zapojení mého ampu jsem po prvních 3 vteřinách věděl, že půjde z domu. Tak veliký dojem na mě hlavně zesilovač Casea Cassiopeia udělal. První dojem (prazdná krabice) byl rázem pryč, když mi p. Vrána ukázal desku jednoho kanálu zesilovače. To, co vypadalo jako „díry“ na součástky již součástky byly!!!! Takže nedat na první dojem. Ale to jen tak na okraj. Zesilovač fantastický, všechna hudba mě velice bavila, vydržel bych ji poslouchat ještě hodiny.

Měl tam i Sroll Rhythm, ale ten jsem radši ani nechtěl slyšet. Slyšel jsem již hodně drahých sestav, ale tohle prostě bylo fantastické. Myslím, že jste odvedli super práci a nechápu, proč někdo kupuje cizokrajné aparáty věhlasných značek, když tady může mít za zlomek ceny něco naprosto úžasného. Výsledek je takový, že Casea Cassiopeia již zakotvila u mě doma.(SROLL možná někdy v budoucnu).

Děkuji Vám za fantastický zesilovač. Hezký zbytek večera.

Vladimir Nikl