Oppo 105D Vylepšení zvuku povedeného přehrávače Oppo 105D

Skoro nevím, jak začít. To co dokážete, snad ani není možné. Omlouvám se, že píši až dnes, ale po zapojení Oppa do sestavy a prvních tónech mých notoricky známých kousků mi doslova spadla čelist.

Na začátku jsem se až lekl, protože to co s z mých beden lezlo, mne nejprve zaskočilo. Lekl jsem se hrozných basů a zcela nového zvuku. Pak jsem jistil, že stačí vypnou wofer a rázem je všechno v pořádku a stačí se v klidu zaposlouchat. Co v pořádku. Úplně jsem se zbláznil a zrušil Vánoce. Moje jinak velmi tolerantní manželka kolem druhého svátku vánočního vyhrožovala rozvodem a mně psychiatrem. Trávil jsem v poslechovce dvanáct hodin denně a objevoval znovu a znovu svoji opravdu rozsáhlou sbírku.

Neuvěřitelné. Nikdy bych nevěřil, kolik detailů mně známých věcí se zde ukrývá. Zvuk je analytický, ale neskutečně příjemný. Nádherně plyne a dává nám doma spoustu radosti (už i žena si všimla neuvěřitelného posunu, má moc ráda SACD Chie Ayado a už si je dala také několikrát). Má to jenom jednu vadu. Opět ( jako bohužel už po několikáté po zlepšení sestavy) se nahrávky rozdělily na ty dobré a špatné. No snad až si ucho trošku zvykne, dokážu zase poslouchat hudbu a ne kvalitu. Ale zatím jsem v hrozném stavu a musím se opravdu nutit, abych taky pracoval :o)

Chci moc poděkovat za Vaši práci. Vždy když narazím v tom našem malém rybníku na člověka jako jste Vy, je jasné, že to s námi je dobré.

Senzace.

Honza Loukotka